Ana sayfa ÜrünlerCISCO SFP Modülleri

XFP-10GZR-OC192LR Cisco XFP Modülü 10GBASE-ZR ve OC192 LR2 1550nm

Sertifika
Çin LonRise Equipment Co. Ltd. Sertifikalar
Çin LonRise Equipment Co. Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
İyi hizmet ile iyi bir tedarikçi var.

—— Mark Rejardest

LonRise mal tedarikçisi bu değer iştir.

—— David Vike Moj

Çok hoş işbirliği, değerli tedarikçi, işbirliği devam edecektir

—— Johnny Zarate

Teslimat sırasında mallar DHL tarafından hasar gördü, ancak LonRise bize yeni ürünlerimizi zamanında düzenliyor, gerçekten ürünlerimiz için çok değerli ürünler alıyoruz

—— Li Papageorge

Çin'de güvenilir tedarikçi, Lonrise ile iş yapmaktan çok mutluyum.

—— Rohit Verma

İyi bir fiyat ile iyi kalite, Çin, hızlı teslimat, DHL 3 gün Meksika, Nice deneyim ekipman satın almak benim ilk kez.

—— Sergio Varela

Ben sohbet şimdi

XFP-10GZR-OC192LR Cisco XFP Modülü 10GBASE-ZR ve OC192 LR2 1550nm

XFP-10GZR-OC192LR Cisco XFP Modülü 10GBASE-ZR ve OC192 LR2 1550nm
XFP-10GZR-OC192LR Cisco XFP Modülü 10GBASE-ZR ve OC192 LR2 1550nm XFP-10GZR-OC192LR Cisco XFP Modülü 10GBASE-ZR ve OC192 LR2 1550nm XFP-10GZR-OC192LR Cisco XFP Modülü 10GBASE-ZR ve OC192 LR2 1550nm XFP-10GZR-OC192LR Cisco XFP Modülü 10GBASE-ZR ve OC192 LR2 1550nm

Büyük resim :  XFP-10GZR-OC192LR Cisco XFP Modülü 10GBASE-ZR ve OC192 LR2 1550nm

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Japonya
Marka adı: Cisco
Sertifika: CE
Model numarası: XFP-10GZR-OC192LR
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1Unit
Ambalaj bilgileri: KUTUDA YENİ
Teslim süresi: 2-3days
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, Paypal
Yetenek temini: 50 ADET/AY

XFP-10GZR-OC192LR Cisco XFP Modülü 10GBASE-ZR ve OC192 LR2 1550nm

Açıklama
Ürün adı: Cisco XFP Modülü Ürün modeli: XFP-10GZR-OC192LR
Kablo tipi: 10GBase-Z- Hat oranı: OC-192 / STM-64
Garanti: 2 Yıl Sağlama süresi: ödeme alındıktan sonra 2 - 3 gün içinde
Vurgulamak:

cisco sfp transceivers

,

cisco fiber transceiver

Cisco XFP-10GZR-OC192LR 10 GBASE-ZR ve OC192 LR2 XFP Modülü

1. Açıklama:

Cisco XFP Modülü, müşterilere veri merkezi, kurumsal kablo dolabı ve servis sağlayıcı taşıma uygulamaları için çeşitli 10 Gigabit Ethernet ve Paket Üstü Paket / SDH (POS) bağlantı seçenekleri sunar.

Özellikler

  • XFP MSA Rev 4.5 Uyumlu
  • 9.95Gbps'den 11.3Gbps'ye veri hızı
  • Referans Saati gerekmez
  • Soğutmalı 1550nm EML ve APD alıcısı
  • 80 km'ye kadar bağlantı uzunluğu
  • + 1.8V, + 3.3V, + 5V Besleme Gerilimi
  • Düşük Güç Tüketimi 2.5W Maksimum
  • XFI ve lineside loopback Modu Desteklenen
  • -5ºC ila 70ºC Çalışma Sıcaklığı
  • Modül sıcaklığının Teşhis Performansı İzleme, Besleme Gerilimleri, lazer yanlılığı akımı, optik güç iletir ve optik güç alır
  • RoHS6 uyumlu (kurşunsuz)

Parametre

Paket (Form Faktörü) XFP
Veri Hızı (tipik) 10.3 Gb / s
Merkez Dalga Boyu 1550nm
Mesafe 80km
Teşhis Dijital monitör
verici Soğutulmuş EML Lazer
Alıcı APD fotoğraf dedektörü
TX Çıkış Gücü (dBm) 0 ~ 4
RX Hassasiyeti (dBm) -24
Düşük / Yüksek Kasa Sıcaklığı 0 ° C ~ 70 ° C
Gerilim Beslemesi (tipik) 3.3v
Bağlayıcı Dubleks LC / UPC

2.Company

Temsil Edilen Markalar
• LONRISE, Çin'de Cisco yetkili satıcısıdır, anahtarlar, yönlendiriciler, erişim noktası (AP), güvenlik duvarı, fiber modülleri ve EOPN, GOPN Telekom ekipmanları gibi Cisco ağ ürünleri serisinin tamamını sağlamaktayız.

3. Avantajları
4. Ambalaj ve nakliye
Herhangi bir ürünle ilgileniyorsanız, danışmaya hoş geldiniz !!
Wendy Ho
LONRISE EKİPMANLARI CO

Ekleme: Rm.805, Rongjin ticari binası, Rongmei Rd, Songjiang 201613, Şangay, Çin.
Whatsapp: +8613661507914
Skype: Wendy-Lonrise

İletişim bilgileri
LonRise Equipment Co. Ltd.

İlgili kişi: Laura

Tel: +8618616582084

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)