Ana sayfa ÜrünlerSFP Optik Alıcı-Verici

Cisco Optik Alıcı-verici Modülü GLC-ZX-SM 1.25G SFP 1550nm 120km LC DDM

Sertifika
Çin LonRise Equipment Co. Ltd. Sertifikalar
Çin LonRise Equipment Co. Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
İyi hizmet ile iyi bir tedarikçi var.

—— Mark Rejardest

LonRise mal tedarikçisi bu değer iştir.

—— David Vike Moj

Çok hoş işbirliği, değerli tedarikçi, işbirliği devam edecektir

—— Johnny Zarate

Teslimat sırasında mallar DHL tarafından hasar gördü, ancak LonRise bize yeni ürünlerimizi zamanında düzenliyor, gerçekten ürünlerimiz için çok değerli ürünler alıyoruz

—— Li Papageorge

Çin'de güvenilir tedarikçi, Lonrise ile iş yapmaktan çok mutluyum.

—— Rohit Verma

İyi bir fiyat ile iyi kalite, Çin, hızlı teslimat, DHL 3 gün Meksika, Nice deneyim ekipman satın almak benim ilk kez.

—— Sergio Varela

Ben sohbet şimdi

Cisco Optik Alıcı-verici Modülü GLC-ZX-SM 1.25G SFP 1550nm 120km LC DDM

Cisco Optik Alıcı-verici Modülü GLC-ZX-SM 1.25G SFP 1550nm 120km LC DDM
Cisco Optik Alıcı-verici Modülü GLC-ZX-SM 1.25G SFP 1550nm 120km LC DDM Cisco Optik Alıcı-verici Modülü GLC-ZX-SM 1.25G SFP 1550nm 120km LC DDM

Büyük resim :  Cisco Optik Alıcı-verici Modülü GLC-ZX-SM 1.25G SFP 1550nm 120km LC DDM

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Cisco
Sertifika: CE
Model numarası: GLC-ZX-SM
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negonation
Ambalaj bilgileri: ortak bir paket
Teslim süresi: 2-3 GÜN
Ödeme koşulları: Western Union, T/T, Paypal
Yetenek temini: 1000 adet/ay

Cisco Optik Alıcı-verici Modülü GLC-ZX-SM 1.25G SFP 1550nm 120km LC DDM

Açıklama
Koşul: NIB ve kullanılmış şube: Cisco
Türü: Optik İletici İletim hızı: 10/100/1000Mbps
Internet: ethernet optik alıcı-verici Garanti: 1 yıl
Vurgulamak:

Fiber optik alıcı verici

,

fibre optic transceivers

Cisco Optik Alıcı-Verici Modülü GLC-ZX-SM 1.25G SFP 1550nm 120km LC DDM

GLC-ZX-SM Genel Bakış

Endüstri standardı Cisco ® Küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) Gigabit Arabirim Dönüştürücüsü (Şekil 1) anahtarlarınızı ve yönlendiricilerinizi ağa bağlar. Çalışırken değiştirilebilir giriş / çıkış cihazı bir Gigabit Ethernet portuna veya yuvasına takılır. Optik ve bakır modeller çok çeşitli Cisco ürünlerinde kullanılabilir ve 1000BASE-T, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX / LH, 1000BASE-EX, 1000BASE-ZX veya 1000BASE-BX10-D / U kombinasyonlarında karıştırılabilir liman bazında.

GLC-ZX-SM Özellikleri

Genel
Cihaz tipi SFP (mini-GBIC) alıcı-verici modülü
Muhafaza Tipi Eklenti modülü
Yaklaşık Genişlik 0,5 inç
Yaklaşık Derinlik 2.2 inç
Yaklaşık Yükseklik 0,4 inç
Bağlantı Teknolojisi telli
Kablolama tipi 1000Base-ZX
Veri Bağlantısı Protokolü Gigabit Ethernet
Veri aktarım hızı 1.25Gbps
Optik dalga boyu 1550 nm
Maksimum Transfer Mesafesi 43,5 mil (70km)
Özellikler Dijital Optik İzleme (DOM) desteği
Uyumlu standartlar IEEE 802.3z, IEEE 802.3ah
Genişleme / Bağlantı
Arayüzler 1 x ağ - Ethernet 1000Base-ZX - LC / PC tekli mod x 2
Uyumlu yuva 1 x SFP (mini-GBIC)
Çevresel Parametreler
Dk çalışma sıcaklığı 32 ° F
Maksimum çalışma sıcaklığı 158 ° F

Diğer ürün

Çok satan!!
Anahtarlar Yönlendiriciler Ağ Modülleri Güvenlik duvarı
WS-C3850-24T-L CISCO1921 / K9 GLC-LH-SOF = ASA5505-K8
WS-C3850-24T-S CISCO1921-SEC / K9 GLC-SX-MMD = ASA5506-K9
WS-C3850-24XS-S CISCO1941 / K9 SFP-10G-SR = ASA5512-K9
WS-C3850-24P-L CISCO1941-SEC / K9 SFP-10G-LR = ASA5515-K9
WS-C3850-24P-S CISCO2901 / K9 GLC-BX-D = ASA5515-FPWR-K9
WS-C3850-48P-L ISR4331 / K9 GLC-BX-U = ASA5525-K9
WS-C3850-12S-S ISR4331-V / K9 GLC-ZX SMD = ASA5525-FPWR-K9
WS-C3850-48T-L ISR4431 / K9 GLC-EX-SOF = ASA5555-FPWR-K9

İletişim bilgileri
LonRise Equipment Co. Ltd.

İlgili kişi: Laura

Tel: +8618616582084

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)