Ana sayfa ÜrünlerXENPAK Verici

X2-10GB-ZR Fiber Optik Arabirim Modülü 10G SFP + Telsiz Demir Malzeme CE Belgelendirme

Sertifika
Çin LonRise Equipment Co. Ltd. Sertifikalar
Çin LonRise Equipment Co. Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
İyi hizmet ile iyi bir tedarikçi var.

—— Mark Rejardest

LonRise mal tedarikçisi bu değer iştir.

—— David Vike Moj

Çok hoş işbirliği, değerli tedarikçi, işbirliği devam edecektir

—— Johnny Zarate

Teslimat sırasında mallar DHL tarafından hasar gördü, ancak LonRise bize yeni ürünlerimizi zamanında düzenliyor, gerçekten ürünlerimiz için çok değerli ürünler alıyoruz

—— Li Papageorge

Çin'de güvenilir tedarikçi, Lonrise ile iş yapmaktan çok mutluyum.

—— Rohit Verma

İyi bir fiyat ile iyi kalite, Çin, hızlı teslimat, DHL 3 gün Meksika, Nice deneyim ekipman satın almak benim ilk kez.

—— Sergio Varela

Ben sohbet şimdi

X2-10GB-ZR Fiber Optik Arabirim Modülü 10G SFP + Telsiz Demir Malzeme CE Belgelendirme

X2-10GB-ZR Fiber Optik Arabirim Modülü 10G SFP + Telsiz Demir Malzeme CE Belgelendirme
X2-10GB-ZR Fiber Optik Arabirim Modülü 10G SFP + Telsiz Demir Malzeme CE Belgelendirme X2-10GB-ZR Fiber Optik Arabirim Modülü 10G SFP + Telsiz Demir Malzeme CE Belgelendirme X2-10GB-ZR Fiber Optik Arabirim Modülü 10G SFP + Telsiz Demir Malzeme CE Belgelendirme X2-10GB-ZR Fiber Optik Arabirim Modülü 10G SFP + Telsiz Demir Malzeme CE Belgelendirme

Büyük resim :  X2-10GB-ZR Fiber Optik Arabirim Modülü 10G SFP + Telsiz Demir Malzeme CE Belgelendirme

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Cisco
Sertifika: CE
Model numarası: X2-10GB-ZR
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50
Fiyat: Discuss
Ambalaj bilgileri: ortak bir paket
Teslim süresi: 2-3days
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T, Paypal
Yetenek temini: 1000

X2-10GB-ZR Fiber Optik Arabirim Modülü 10G SFP + Telsiz Demir Malzeme CE Belgelendirme

Açıklama
Malzeme: demir Koşul: NIB ve kullanılmış
şube: Cisco Türü: optik transceriver
İletim hızı: 10/100/1000Mbps test edilmiş: yeni kapalı kutu
Uygulama: Anahtarlar / Yönlendirici Belirtimi: X2-10GB-ZR
Vurgulamak:

fibre optic transceivers

,

ethernet fiber transceiver

X2-10GB-ZR Fiber Optik Arabirim Modülü 10G SFP + Telsiz Demir Malzeme CE Belgelendirme

Cisco X2-10GB-ZR

Cisco X2-10GB-LRM Özellikleri

Cisco 16-Port 10, 4-port, 8-port, 8-Port 10; Katalizör 3560E-12, 3560E-24, 3560E-48, 3750E-24, 3750E-48, 4500, 4900, 4928 10, 4948 10, 6500, 6900; Hat Kartı E-Serisi; ME 4924-10; Nexus 8-Port 10; Süpervizör Motoru 6-E, 6L-E, II-Plus-10, V-10; Sanal Anahtarlama Sorumlusu Motor 720

Siparişi infomation:

  • 10G / OC192 / STM-64 X2 1310nm 220m DDM fiber optik alıcı verici
  • CE, FCC ve RoHS sertifikaları ile Yüksek Kalite
  • Durumda: yepyeni

Bir yıl garanti:


Tüm Cisco ürünlerimiz, bir yıl boyunca yerel Cisco'ya akıllı telefon satın almak için bir yıl garantili garanti veya smartnet ile üretilir.

Daha hızlı teslimat ve zengin ihracat tecrübesi:


DHL, UPS, FedEx tarafından siparişinizi tüm dünyaya teslim edebiliriz. endişeleri önlemek için ihracat zengin deneyim ile 3-5days içinde.

İletişim detayları:

Şangay Bürosu:
Tel: +8618616582084
Faks: + 86-021-56473510
Email: laura@lonriseequipment.com
Skype: lonrisesales
Adres: Rm501, Bina 42, No. 415, ShanQuan Yolu, 200443 ZhaBei Bölgesi, Şangay, Çin.


Ödeme seçenekleri Viriages:
"Tel para birimi", "Paypal", "Batı Birliği" ile ödemeleri kabul edebiliriz. vb.


Referans için resimler:

İletişim bilgileri
LonRise Equipment Co. Ltd.

İlgili kişi: Laura

Tel: +8618616582084

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)