Ana sayfa Ürünler

XENPAK Verici

XENPAK Verici

  • XENPAK-10GB-ER + = 10GBASE-ER 1550nm SMF DOM 300M Aktarım Mesafeli XENPAK Modülü

    XENPAK-10GB-ER + = 10GBASE-ER 1550nm SMF DOM 300M Aktarım Mesafeli XENPAK Modülü

    Marka:Cisco

    Modeli:XENPAK-10GB-ER + =

    Dalga boyu:1550nm

    Transfer mesafe:300m

  • 80KM XENPAK Optik Alıcı-Verici Modülü XENPAK-10GB-ZR 1550nm 10GBASE ZR

    80KM XENPAK Optik Alıcı-Verici Modülü XENPAK-10GB-ZR 1550nm 10GBASE ZR

    Marka:Cisco

    Modeli:XENPAK-10GB-ZR

    Maksimum mesafe:80 KM

    Dalga boyu:1550 nm

  • 10 Gbps Gigabit Ethernet XENPAK-10GB-SR XENPAK Telsiz Modülü Optik Fiber

    10 Gbps Gigabit Ethernet XENPAK-10GB-SR XENPAK Telsiz Modülü Optik Fiber

    Marka:Cisco

    Modeli:XENPAK-10GB-SR

    Veri Transfer Hızı:10 Gb / sn Gigabit Ethernet

    Form faktörü:Çalışırken değiştirilebilir

  • Kablolu 10 GigE XENPAK-10GB-LX4 Çalışırken Değiştirilebilir XENPAK Telsiz GBIC MMF Modülü

    Kablolu 10 GigE XENPAK-10GB-LX4 Çalışırken Değiştirilebilir XENPAK Telsiz GBIC MMF Modülü

    Marka:Cisco

    Modeli:XENPAK-10GB-LX4 Kayıt

    Maksimum Veri Aktarım Hızı:10 Gbit / sn

    Form faktörü:Çalışırken değiştirilebilir

  • XENPAK-10GB-LRM 10G Baz LRM Xenpak Alıcı Modülü 1310nm Dalgaboyu

    XENPAK-10GB-LRM 10G Baz LRM Xenpak Alıcı Modülü 1310nm Dalgaboyu

    Marka:Cisco

    Modeli:XENPAK-10GB-LRM

    veri hızı:10.3 Gb / s

    Dalga boyu:1310

  • XENPAK-10GB-LR + 10GBASE 1310nm XENPAK Telsiz Modülü DOM Desteği ile

    XENPAK-10GB-LR + 10GBASE 1310nm XENPAK Telsiz Modülü DOM Desteği ile

    Marka:Cisco

    Modeli:XENPAK-10GB-LR +

    veri hızı:10.3 Gb / s

    Merkez dalgaboyu:1310

  • Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|
    Kategorilere göz at: