|
Ürün ayrıntıları:
|
| Ürün adı: | Cisco Ethernet Anahtarları | Parça Numarası: | C1200-16T-2G |
|---|---|---|---|
| Sevkiyat: | DHL/FEDEX | Ödeme: | TT/paypal |
| Durum: | Yeni | Garanti: | 1 Yıl |
| Kurşun zamanı: | 1~3 Gün | Anahtar kelimeler: | C1200-16T-2G |
| Vurgulamak: | Cisco C1200-16T-2G 16 bağlantı noktalı yönetilebilir anahtar,SFP portları olan Gigabit Ethernet anahtarı,2x 1G SFP'li Cisco yönetilebilir anahtar |
||
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Ürün modeli | C1200-16T-2G |
| Ürün Serisi | Cisco Catalyst 1200 Serisi |
| Değiştirme Tipi | Yönetilen Gigabit Ethernet anahtarı |
| Aşağı bağlantı portları | 16 x 10/100/1000 RJ-45 |
| Uplink Portları | 2 x 1G SFP |
| Toplam Sistem Portları | 18 Gigabit Ethernet portları |
| Değiştirme Kapasitesi | 36 Gbps |
| Gönderme oranı | 26.78 Mpps |
| PoE | - Hayır. |
| Katman | Katman 2 + statik Katman 3 yönlendirmesi ile |
| VLAN'lar | En fazla 255 aktif VLAN |
| MAC Adres Tablosu | 8, 000 giriş |
| Paket tamponu | 1.5 MB |
| Soğutma | Havalandırıcısız |
| Güç kaynağı | İç AC, 100 ′′240V |
| Boyutları | 268 x 272 x 44 mm |
| Montaj | Rack / Masaüstüne monte edilebilir |
Cisco C1200-16T-2G küçük işletmeler, şubeler,Güvenilir kablolu bağlantı ve esnek ağ yönetimi gerektiren erişim katmanı ağlarıBilgisayarlar, yazıcılar, IP cihazları ve diğer Ethernet uç noktalarını bağlamak için 16 x 10/100/1000BASE-T RJ-45 portları ve fiber tabanlı yukarı bağlantılar için 2 x Gigabit SFP portları sağlar.Cisco, 36 Gbps anahtarlama kapasitesi ve 26.78 Mpps yönlendirme hızı, kablo hızı, engelleme olmayan anahtarlama performansı sağlar.
Catalyst 1200 ailesindeki PoE sürümlerinin aksine, C1200-16T-2G, PoE çıkışı olmayan yalnızca veri anahtarıdır ve bağlı cihazların kendi güç kaynaklarına sahip olduğu zaman pratik bir seçimdir.İki özel Gigabit SFP arayüzü fiber uplinks için kullanılabilir, erişim anahtarları, ağ dolapları ve dağıtım ekipmanları arasındaki bağlantıyı genişletmeye yardımcı olur.
Değiştirici, VLAN'lar, STP/RSTP/MSTP, PVST+, LACP bağlantı toplama, QoS, IGMP tarama, ACL'ler, 802.1X ve statik IPv4/IPv6 yönlendirme de dahil olmak üzere geniş bir kurumsal ağ fonksiyonlarını destekler.Bu özellikler organizasyonların trafiği bölümlere ayırmalarını sağlar, ağ dayanıklılığını artırmak, önemli uygulamalara öncelik vermek ve erişim kontrolünü güçlendirmek.
Fansız tasarımı ve kompakt 1U form faktörü ile C1200-16T-2G, düşük akustik gürültünün ve raf veya masaüstü alanının verimli kullanımının önemli olduğu ortamlara çok uygundur.
On altı 10/100/1000 Mbps RJ-45 portu, masaüstü bilgisayarlar, yazıcılar, sunucular, kablosuz altyapı, gözetleme ekipmanları ve diğer PoE olmayan Ethernet cihazları için esnek bağlantı sağlar.
İki 1G SFP arayüzü esnek fiber bağlantısı sağlar. Desteklenen Cisco SFP seçenekleri, seçilen alıcı ve ağ tasarımına bağlı olarak multimod ve tek mod çözümleri içerir.
C1200-16T-2G, 36 Gbps anahtarlama kapasitesi ve 26.78 Mpps yönlendirme hızı sunar. Bu da onu talepkâr küçük işletme ve şube erişim ağları için uygundur.
Değiştirici, 255 aktif VLAN'a kadar destek sağlar ve trafik segmentasyonu ve esnek ağ tasarımı için STP, RSTP, MSTP, PVST +, Rapid PVST + ve LACP özelliklerini içerir.
Statik yönlendirme yetenekleri, C1200-16T-2G'nin her küçük dağıtım için ayrı bir yönlendirme platformu gerektirmeden temel ağlararası yönlendirmeyi desteklemesini sağlar.
Fansız donanım tasarımı akustik gürültüyü azaltmaya yardımcı olur ve özellikle ofis ortamları, küçük kablo dolapları ve diğer gürültü duyarlı tesisatlar için yararlıdır.
| Kategorisi | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | C1200-16T-2G |
| Seriler | Cisco Catalyst 1200 |
| Ethernet Portları | 16 x 10/100/1000BASE-T |
| SFP portları | 2 x 1G SFP |
| Toplam Limanlar | 18 Gigabit Ethernet portları |
| Değiştirme Kapasitesi | 36 Gbps |
| Gönderme oranı | 26.78 Mpps |
| Paket tamponu | 1.5 MB |
| MAC Adres Tablosu | 8, 000 adres |
| VLAN desteği | En fazla 255 aktif VLAN |
| Jumbo Çerçeveleri | 9000 bayta kadar |
| Bağlantı Toplama | IEEE 802.3ad LACP |
| Ağaç Çatısı | STP, RSTP, MSTP, PVST+, RPVST+ |
| IGMP Snooping | IGMP v1/v2/v3 |
| QoS | Çoklu donanım kuyrukları ve trafik önceliği |
| ACL | En fazla 512 kural |
| Kimlik doğrulama | 802.1X, RADIUS |
| Statik Yönlendirme | 32'ye kadar statik rota |
| IP Arayüzleri | 16'ya kadar |
| IPv6 | Desteklenen |
| PoE | Desteklenmiyor |
| Soğutma | Havalandırıcısız |
| Güç Girdi | 100-240V AC, 50/60 Hz |
| Güç tüketimi | 110V'de yaklaşık 10.8W / 220V'de 11.0W |
| İşe yaramaz güç | 110V'de yaklaşık 4.3W / 220V'de 4.4W |
| Boyutları | 268 x 272 x 44 mm |
| Ağırlık | 1.78 kg |
| Çalışma sıcaklığı | -5°C ile 50°C arasında |
| Montaj | Rack / Masaüstüne monte edilebilir |
Çekirdek bağlantı noktası, performans, güç ve fiziksel özellikler Cisco'nun Catalyst 1200 belgeleriyle uyumludur.
| Özellik | C1200-16T-2G | C1200-16P-2G |
|---|---|---|
| Gigabit RJ-45 portları | 16 | 16 |
| 1G SFP portları | 2 | 2 |
| PoE+ | - Hayır. | - Evet. |
| PoE Enerji Bütçesi | N/A | 120W |
| En iyisi | Sadece veri kullanan cihazlar | AP'ler, IP telefonları, kameralar. |
| Güç Gereksinimleri | Aşağı | PoE nedeniyle daha yüksek |
Hangi modeli seçmelisin?
Bağlantılı cihazlarınız anahtar tarafından sağlanan gücü gerektirmediğinde C1200-16T-2G'yi seçin. Kablosuz erişim noktalarını, IP telefonlarını veya IP kameralarını Ethernet üzerinden güçlendirmek istiyorsanız,C1200-16P-2G daha uygun bir seçenek.Cisco, C1200-16P-2G'yi 120W PoE+ güç bütçesiyle listeliyor.
C1200-16T-2G, 16 bakır erişim portu ve iki 1G SFP portu sağlarken, C1200-24T-4G, konfigürasyonu 24 Gigabit bakır portu ve dört Gigabit SFP portu olarak genişletir.
Daha küçük bir ofis veya şubede 16 kablolu uç noktasına kadar ihtiyaç duyulan C1200-16T-2G, daha kompakt bir çözüm sağlayabilir.C1200-24T-4G daha büyük liman genişlemesi sunar..
Hayır. C1200-16T-2G, PoE olmayan bir modeldir. 16 RJ-45 portu Ethernet bağlantısı sağlar ancak PoE gücü sağlamaz.
16 x 10/100/1000 RJ-45 bağlantı noktasına ve 2 x 1G SFP bağlantı noktasına sahiptir ve toplam 18 Gigabit Ethernet arayüzüne sahiptir.
Evet. İki özel Gigabit SFP arayüzüne sahiptir. Uygun 1G SFP alıcıları istenen lif türüne ve iletim mesafesine göre seçilebilir.
Değiştirici, 36 Gbps anahtarlama kapasitesi ve 26.78 Mpps yönlendirme hızı sağlar.
Evet. Catalyst 1200 platformu, port tabanlı ve 802.1Q etiketi tabanlı VLAN'lar, yönetim VLAN'ları, misafir VLAN'ları ve ses VLAN işlevselliği de dahil olmak üzere 255'e kadar aktif VLAN'ı destekliyor.
Evet. 16 Gigabit erişim bağlantısı, iki SFP bağlantısı, yönetilen özellikleri, statik yönlendirme ve kompakt fansız tasarımı, birçok küçük işletme ve şube ofisi ağı için uygundur.
Cisco, C1200-16T-2G'yi rak monte edilebilir bir model olarak belirtiyor.
Ana fark güç dağıtımıdır. C1200-16T-2G, PoE olmadan veri bağlantısı için tasarlanmıştır, C1200-16P-2G gibi PoE modelleri ise uyumlu cihazlara Ethernet üzerinden güç sağlayabilir.
Alıcılar satın almadan önce tam donanım modelini, durumunu, kullanılabilirliğini, uyumluluk gereksinimlerini, aksesuarlarını ve garanti şartlarını onaylamalıdır.Ayrıca SFP uyumluluğunu ve güç gereksinimlerini önceden doğrulamanız önerilir..
Lonrise Equipment, kurumsal ağlar, veri merkezleri, sistem entegratörleri ve iletişim altyapı projeleri için ağ ekipmanları ve optik bağlantı ürünleri sunar.
Daha büyük dağıtımlar için, müşteriler, satın alma işlemini basitleştirmek için C1200-16T-2G'yi uyumlu Cisco SFP alıcıları, ağ anahtarları, optik modüller ve diğer ağ bileşenleriyle de birleştirebilirler.
![]()
![]()
![]()
İlgili kişi: Mrs. Laura
Tel: +86 15921748445
Faks: 86-21-37890191