Ana sayfa Ürünleroptik alıcı modülü

1000BASE-ZX SFP için Cisco Uyumlu GLC-ZX-SM-RGD 1550nm Switch için 80km

Sertifika
iyi kalite SFP Optik Alıcı-Verici satış için
iyi kalite SFP Optik Alıcı-Verici satış için
Müşteri yorumları
İyi hizmet ile iyi bir tedarikçi var.

—— Mark Rejardest

LonRise mal tedarikçisi bu değer iştir.

—— David Vike Moj

Çok hoş işbirliği, değerli tedarikçi, işbirliği devam edecektir

—— Johnny Zarate

Teslimat sırasında mallar DHL tarafından hasar gördü, ancak LonRise bize yeni ürünlerimizi zamanında düzenliyor, gerçekten ürünlerimiz için çok değerli ürünler alıyoruz

—— Li Papageorge

Çin'de güvenilir tedarikçi, Lonrise ile iş yapmaktan çok mutluyum.

—— Rohit Verma

İyi bir fiyat ile iyi kalite, Çin, hızlı teslimat, DHL 3 gün Meksika, Nice deneyim ekipman satın almak benim ilk kez.

—— Sergio Varela

Ben sohbet şimdi

1000BASE-ZX SFP için Cisco Uyumlu GLC-ZX-SM-RGD 1550nm Switch için 80km

Çin 1000BASE-ZX SFP için Cisco Uyumlu GLC-ZX-SM-RGD 1550nm Switch için 80km Tedarikçi
1000BASE-ZX SFP için Cisco Uyumlu GLC-ZX-SM-RGD 1550nm Switch için 80km Tedarikçi 1000BASE-ZX SFP için Cisco Uyumlu GLC-ZX-SM-RGD 1550nm Switch için 80km Tedarikçi

Büyük resim :  1000BASE-ZX SFP için Cisco Uyumlu GLC-ZX-SM-RGD 1550nm Switch için 80km

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Cisco
Sertifika: CE
Model numarası: GLC-ZX-SM-RGD

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negonation
Ambalaj bilgileri: ortak bir paket
Teslim süresi: 2-3days
Ödeme koşulları: Western Union, T/T, Paypal
Yetenek temini: 1000 adet/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Bakır SFP Alıcı-Verici Koşul: NIB ve Kullanılmış
şube: Cisco Türü: Optik İletici
İletim hızı: 10/100/1000Mbps Internet: ethernet optik alıcı-verici
contect: Kumaş Genişletici Alıcı-Vericileri Garanti: 1 yıl

1000BASE-ZX SFP için Cisco Uyumlu GLC-ZX-SM-RGD 1550nm Switch için 80km

GLC-ZX-SM-RGD Genel Bakış

GLC-ZX-SM-RGD, Cisco için üçüncü taraf uyumlu bir SFP'dir. Bu 1000BASE modülü 550m / 1km'ye ulaşacak ve 850nm dalga boyunu kullanacak. Tüm GLC-ZX-SM-RGD, gerçek Cisco yönlendiricilerinde ve anahtarlarında sistem içinde test edilmiştir.

GLC-ZX-SM-RGD Şartname

GLC-ZX-SM-RGD Şartname
Genel
Cihaz tipi SFP (mini-GBIC) alıcı-verici modülü
Form faktörü Eklenti modülü
Bağlantı Teknolojisi telli
Kablolama tipi 1000Base-ZX
Veri Bağlantısı Protokolü GigE
Veri aktarım hızı 1 Gb / sn
Optik dalga boyu 1550 nm
Maksimum Transfer Mesafesi 43,5 mil
Uyumlu standartlar IEEE 802.3z, IEEE 802.3ah
Genişleme / Bağlantı
Arayüzler 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC / PC tekli mod x 2
Uyumlu yuva 1 x SFP (mini-GBIC)
Boyutlar ve Ağırlık
Genişlik 0,5 inç
derinlik 2.2 inç
Yükseklik 0.3 inç
Üretici Garantisi
Servis desteği Sınırlı garanti - 1 Yıl
Çevresel Parametreler
Dk çalışma sıcaklığı -40 ° F
Maksimum çalışma sıcaklığı 185 ° F
Uyumluluk Bilgisi
İçin tasarlandı Cisco 2010, 2010 Bağlantılı Izgara, 2520 Bağlantılı Izgara Anahtarı ¦ Cisco Industrial Ethernet 3000 Series, 3010 Serisi

Diğer benzer ürün

Ürün numarası Ürün Açıklaması
GLC-ZX-SM 1000BASE-ZX uzun mesafe
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX kısa dalga boyu; DOM ile
GLC-LH-SMD 1000BASE-LX / LH uzun dalga boyu; DOM ile
GLC-SX-AA-RGD 1000BASE-SX kısa dalga boyu; engebeli
GLC-LX-SM-RGD 1000BASE-LX / LH uzun dalga boyu; engebeli

İletişim bilgileri
LonRise Equipment Co. Ltd.

İlgili kişi: Olivia

Tel: +8618370862797

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)