Ana sayfa ÜrünlerCISCO SFP Modülleri

Cisco 10GBASE-LR SFP + SFP-10G-LR 1310nm 10km DOM Optik Alıcı-verici Modülü

Sertifika
Çin LonRise Equipment Co. Ltd. Sertifikalar
Çin LonRise Equipment Co. Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
İyi hizmet ile iyi bir tedarikçi var.

—— Mark Rejardest

LonRise mal tedarikçisi bu değer iştir.

—— David Vike Moj

Çok hoş işbirliği, değerli tedarikçi, işbirliği devam edecektir

—— Johnny Zarate

Teslimat sırasında mallar DHL tarafından hasar gördü, ancak LonRise bize yeni ürünlerimizi zamanında düzenliyor, gerçekten ürünlerimiz için çok değerli ürünler alıyoruz

—— Li Papageorge

Çin'de güvenilir tedarikçi, Lonrise ile iş yapmaktan çok mutluyum.

—— Rohit Verma

İyi bir fiyat ile iyi kalite, Çin, hızlı teslimat, DHL 3 gün Meksika, Nice deneyim ekipman satın almak benim ilk kez.

—— Sergio Varela

Ben sohbet şimdi

Cisco 10GBASE-LR SFP + SFP-10G-LR 1310nm 10km DOM Optik Alıcı-verici Modülü

Cisco 10GBASE-LR SFP + SFP-10G-LR 1310nm 10km DOM Optik Alıcı-verici Modülü
Cisco 10GBASE-LR SFP + SFP-10G-LR 1310nm 10km DOM Optik Alıcı-verici Modülü Cisco 10GBASE-LR SFP + SFP-10G-LR 1310nm 10km DOM Optik Alıcı-verici Modülü Cisco 10GBASE-LR SFP + SFP-10G-LR 1310nm 10km DOM Optik Alıcı-verici Modülü

Büyük resim :  Cisco 10GBASE-LR SFP + SFP-10G-LR 1310nm 10km DOM Optik Alıcı-verici Modülü

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Cisco
Sertifika: CE
Model numarası: SFP-10g-lr
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1piece
Fiyat: Negonation
Ambalaj bilgileri: Her biri için elektrostatik çanta
Teslim süresi: 2-3days
Ödeme koşulları: Western Union, T/T, Paypal
Yetenek temini: 1000PIECE/AY

Cisco 10GBASE-LR SFP + SFP-10G-LR 1310nm 10km DOM Optik Alıcı-verici Modülü

Açıklama
Malzeme: demir Koşul: NIB ve Kullanılmış
şube: Cisco Türü: Optik İletici
Liman yapısı: Modülerlik İletim hızı: 10/100/1000Mbps
Yol: Fiber Kanal test edilmiş: Yeni Mühürlü Kutu
Vurgulamak:

cisco switch fiber module

,

cisco fiber transceiver

Cisco 10GBASE-LR SFP + SFP-10G-LR 1310nm 10km DOM Alıcı-Verici Modülü

SFP-10G-LR Genel Bakış

Cisco ® S Sınıfı 10 GBASE SFP + modülleri (Şekil 1), müşterilere Kurumsal ve veri merkezi uygulamaları için optimize edilmiş çeşitli 10 Gigabit Ethernet bağlantı seçenekleri sunar. S-Serisi optik, bu uygulamalar için ihtiyaç duyulan en yaygın erişim için kullanılabilir.

Cisco 10GBASE SFP + modüllerinin ana özellikleri şunlardır:
● En küçük 10G form faktörü
● Yalnızca ticari sıcaklık (0 - 70 ° C arası)
● Yalnızca 10GBASE Ethernet'i destekler
● Cisco platformlarının Ethernet SFP + portuna takılan çalışırken değiştirilebilir giriş / çıkış cihazı
● Arayüz seçiminde esneklik sağlar
● Dijital optik izleme özelliğini destekler
● Cisco platformunun tanımlamasını sağlayan Cisco kalite tanımlama (ID) özelliği - Cisco teknolojisi tarafından desteklenen optikler
● Aynı bağlantıda 10GBASE XENPAK, 10GBASE X2 ve 10GBASE XFP arayüzleriyle optik birlikte çalışabilirlik

SFP-10G-LR Özellikler

Ortam türü: Tek Modlu Fiber (SMF)
TX Dalga Boyu: 1 310 nm.
RX Wavelenght: 1310 nm.
Minimum Optik Bütçe: 9 dB
Maksimum Mesafe: 10 km / yaklaşık 20
Desteklenen Veri Hızı: 1.25-10.31 Gb / sn
Desteklenen Uygulamalar: 10G Ethernet (10.31 Gb / sn), Gigabit Ethernet (1.25 Gb / sn), STM-64 (9.95 Gb / sn)
DDM / DOM: Destek
Sıcaklık aralığı: Standart 0 ° -70 ° C
Konektörler: Çift lc
Tx Dalga Boyu Bant Genişliği: 100 nm (1260-1360 nm)
Rx Dalga Boyu Bant Genişliği: 100 nm (1260-1360 nm)
Minimum İletim Gücü: -5 dB
Maksimum İletim Gücü: 1 dB
Alıcı Duyarlılığı: -14 dBm
Alıcı Aşırı Yük: 0.5 dBm
Dağılım: 140-160 ps / nm
Verici Tipi: DFB Lazer
Alıcı türü: PIN fotodiyotu
Güç: + 3.3V tek güç kaynağı
Yonga seti: MAKSİMUM, MINDSPEED, SEMTECH
Uyma: CE, Sınıf 1 FDA ve IEC60825-1 Lazer Güvenliği Uyumlu, RoHS, SFF-8431, SFP MSA

10G-SFP-20, Çoklu Satıcı MSA Uyumlu SFP + (Küçük Form faktörü Takılabilir) Alıcıdır, Çift Fiber Tek Modlu Fiber (SMF) optik kablo üzerinden çalışır

9 dB'lik minimum garantili optik bütçeye sahip, çoğu durumda yaklaşık 20 km mesafeye ulaşmak yeterli. Bununla birlikte, mesafe sadece tanımlamanın rahatlığı için hesaplanan gösterge niteliğindedir. Sonunda, minimum optik bütçeyi ve endüstrideki optik kablolamanın ortalama zayıflamasını dikkate alarak mesafeyi hesaplıyoruz. Bu alıcı verici, nominal dalga boyunda 1310 nm'de çalışan en kaliteli DFB Lazer vericisini kullanır. ve 1310 nm. PIN Fotodiyot alıcısı.

Mevcut çalışma koşulları hakkında teşhis bilgileri sağlayan DDM / DOM optik diyagnostiklerini destekler. 10G-SFP-20, Standart 0 ° -70 ° C sıcaklık aralığında çalışır ve Çift LC arayüzüne sahiptir.

Kalite ve standartlar LONRISE'un temelini oluşturur. Müşterilerimize seçkin, standartlara uygun ürünler ve hizmetler sunmak için varız. LONRISE, CE, RoHS, FCC gibi birçok kalite sistem doğrulamasından geçti, uluslararası standartlara uygun bir kalite güvence sistemi kurdu ve tasarım, geliştirme, üretim, kurulum ve servis sürecinde kesinlikle standart yönetim ve kontrol uyguladı.



Diğer ürün

Cisco 10GBASE SFP + Modülleri
Cisco SFP-10G-SR
Cisco SFP-10G-LRM
Cisco SFP-10G-BXD-I
Cisco SFP-H10GB-CU1M
Cisco SFP-H10GB-CU2-5M


İletişim bilgileri
LonRise Equipment Co. Ltd.

İlgili kişi: Laura

Tel: +8618616582084

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)