Ana sayfa ÜrünlerSFP Optik Alıcı-Verici

Uyumlu Cisco SFP-10G-LR-S SFP Optik Alıcı-verici 10 GBASE-LR SFP + 1310nm 10 km

Sertifika
Çin LonRise Equipment Co. Ltd. Sertifikalar
Çin LonRise Equipment Co. Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
İyi hizmet ile iyi bir tedarikçi var.

—— Mark Rejardest

LonRise mal tedarikçisi bu değer iştir.

—— David Vike Moj

Çok hoş işbirliği, değerli tedarikçi, işbirliği devam edecektir

—— Johnny Zarate

Teslimat sırasında mallar DHL tarafından hasar gördü, ancak LonRise bize yeni ürünlerimizi zamanında düzenliyor, gerçekten ürünlerimiz için çok değerli ürünler alıyoruz

—— Li Papageorge

Çin'de güvenilir tedarikçi, Lonrise ile iş yapmaktan çok mutluyum.

—— Rohit Verma

İyi bir fiyat ile iyi kalite, Çin, hızlı teslimat, DHL 3 gün Meksika, Nice deneyim ekipman satın almak benim ilk kez.

—— Sergio Varela

Ben sohbet şimdi

Uyumlu Cisco SFP-10G-LR-S SFP Optik Alıcı-verici 10 GBASE-LR SFP + 1310nm 10 km

Uyumlu Cisco SFP-10G-LR-S SFP Optik Alıcı-verici 10 GBASE-LR SFP + 1310nm 10 km
Uyumlu Cisco SFP-10G-LR-S SFP Optik Alıcı-verici 10 GBASE-LR SFP + 1310nm 10 km Uyumlu Cisco SFP-10G-LR-S SFP Optik Alıcı-verici 10 GBASE-LR SFP + 1310nm 10 km Uyumlu Cisco SFP-10G-LR-S SFP Optik Alıcı-verici 10 GBASE-LR SFP + 1310nm 10 km

Büyük resim :  Uyumlu Cisco SFP-10G-LR-S SFP Optik Alıcı-verici 10 GBASE-LR SFP + 1310nm 10 km

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Cisco Compatible
Sertifika: CE
Model numarası: SFP-10G-LR-S
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50
Fiyat: negonation
Ambalaj bilgileri: ortak bir paket
Teslim süresi: 2-3days
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T, Paypal
Yetenek temini: 1000

Uyumlu Cisco SFP-10G-LR-S SFP Optik Alıcı-verici 10 GBASE-LR SFP + 1310nm 10 km

Açıklama
şube: Cisco PN: SFP-10G-LR-S
Garanti: 3 yıl Koşul: Uyumlu
ÜRÜN DETAYLARI Cihaz Tipi Genişletme Modülü Form Faktörü Eklenti Modülü Boyutları (GxYxY) 17,2 cm x: 10Gigabit İletişim modu: Tam Dubleks ve Yarım Dubleks
Veri bağlantısı: 10 Gigabit LAN Maksimum oran: 1000Mbps / 1 Gbps
Vurgulamak:

Fiber optik alıcı verici

,

fibre optic transceivers

Uyumlu Cisco SFP-10G-LR-S SFP Optik Alıcı-verici 10 GBASE-LR SFP + 1310nm 10 km

Ürüne Genel Bakış:

Cisco® S Sınıfı 10GBASE SFP + modülleri (Şekil 1), müşterilere Kurumsal ve veri merkezi uygulamaları için optimize edilmiş çeşitli 10 Gigabit Ethernet bağlantı seçenekleri sunar. S-Serisi optik, bu uygulamalar için ihtiyaç duyulan en yaygın erişim için kullanılabilir.

SFP + alıcı-verici modülü - 10 GigE - 10GBase-LR - LC / PC tekli mod - en fazla 6.2 mil - 1310 nm - Genel Genişletme Modülü için; Nexus 22XX, 30XX, 31XX, 3548; BİR Nexus 55XX; UCS 62XX

Şartname:

Genel
Cihaz tipi SFP + alıcı-verici modülü
Form faktörü Eklenti modülü
Bağlantı Teknolojisi telli
Kablolama tipi 10GBase-LR
Veri Bağlantısı Protokolü 10 GigE
Veri aktarım hızı 10 Gb / sn
Optik dalga boyu 1310 nm
Maksimum Transfer Mesafesi 10 km
Uyumlu standartlar IEEE 802.3ae
Genişleme / Bağlantı
Arayüzler 1 x Ethernet 10GBase-LR - LC / PC tekli mod x 2
Boyutlar ve Ağırlık
Genişlik 0,5 inç
derinlik 2.2 inç
Yükseklik 0,4 inç
Ağırlık 2.65 oz
Üretici Garantisi
Servis desteği Sınırlı garanti - 1 yıl

2. şirket
NIM-8MFT-T1 / E1 Cisco SFP Modülleri 8 Bağlantı Noktası T1 / E1 Multiflex Trunk Voice

Temsil Edilen Markalar
• LONRISE, Çin'de Cisco, Huawei, Alcatel yetkili satıcısıdır, anahtarlar, yönlendiriciler, erişim noktası (AP), güvenlik duvarı, fiber modüller ve diğer GPON, EPON gibi tüm ağ ürünleri serisini sağlamaktayız.

NIM-8MFT-T1 / E1 Cisco SFP Modülleri 8 Bağlantı Noktası T1 / E1 Multiflex Trunk Voice

Lonrise Destekler:

Büyük Tasarruf:
Fiyat avantajımızı korumak ve toplam maliyetinizi düşürmek için Cisco'yu büyük miktarda satın alıyor, küçük bir kâr elde ediyorsunuz. % 98'e kadar KAPALI.

Büyük İtibar Hizmeti:
50 ülkeden 1250'den fazla alıcı.
13 Yıllık Profesyonel Cisco Toptan Satış Deneyimi
Her bir PO için bire bir hizmet

Bir yıl garanti:
Tüm Cisco ürünlerimiz bir yıl garantilidir veya Smartnet'i yerel Cisco'dan satın almanız için ücretsizdir.

Hızlı teslimat ve zengin ihracat tecrübesi:
Siparişinizi tüm dünyada DHL, UPS, FedEx ile teslim edebiliriz. Endişelerinizi önlemek için ihracatta zengin deneyime sahip 3-5days.

Teknoloji Destekleri:
Cisco mühendisimiz, 24 * 7 posta profesyonel desteği sunar.
Büyük bilişim projeleri için ağ tasarımı ve çözümleri.
SMB için danışmanlık, konfigürasyon, sorun giderme vb.

Ödeme seçenekleri çeşitleri:
"Wire ransfer", "Paypal", "West Union" ile ödeme kabul edebiliriz. vb.

İletişim bilgileri
LonRise Equipment Co. Ltd.

İlgili kişi: Laura

Tel: +8618616582084

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)